BAKKA İle İmzalar Atıldı
01 Şubat 2019


Müdürlüğümüz kurumsal kapasite geliştirme çalışmaları kapsamında Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2018 yılı Teknik Destek Programı 6. Döneminde kabul edilen “SAĞLIK LİDERLERİNDE KURUMSAL DAVRANIŞ VE SAĞLIK İLETİŞİMİ EĞİTİMİ” projemiz 22 Ocak 2019 tarihinde imzalandı.
Yönetimin ele alması gereken öncelikli sorunu, çalışanların hizmet üretimine üst düzeyde katılmalarını sağlayacak ve bu arada çalışanların sağlıklarının fiziksel ve ruhsal açıdan korunmasına olanak sağlayacak şekilde üretimi gerçekleştirebilmektir. Bu nedenle yönetim, çalışanlarının kuruma, kurumun kurallarına ve kendilerine karşı olan tutumlarını bilmek durumundadır.
İşte bu noktada Cumhurbaşkanlığı ikinci 100 günlük icraat programının SB-12 maddesi 10 ilde “Sağlık Yöneticilerine yönelik kurumsal davranış ve sağlık iletişimi eğitimi” verilmesini kapsamaktadır. Cumhurbaşkanlığımızın da açıkladığı gibi Sağlık Liderlerinin Kurumsal Davranış ve Sağlık İletişimi konularında bilgilerinin tazelenmesi ve güçlendirilmesi için ilimizde görev alan 60 sağlık idarecisine 24 saatlik eğitim verilecektir.

  • bakka kapak.png
  • WhatsApp Image 2019-01-23 at 14.25.14-2.jpeg